[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
zmiana języka fritzbox 7270 (multilanguage) : Firmware - Oprogramowanie sprzętowe (Fon, ATA i WLAN)

zmiana języka fritzbox 7270 (multilanguage)

Problemy z nowym firmware, jego modyfikowanie i propozycje zmian w firmware. Upgrade, downgrade i reanimacja.

zmiana języka fritzbox 7270 (multilanguage)

Postautor: kielan michal » 16 kwie 2009, 08:34

witam powielam temat zmiany języka we fritzu 7270 (1&1)

quote SETENV firmware_version avme

sama opisana linijka służy do zmiany języka na wersję angielską, a ja chciałbym posadzić na moim fritzboxie recorvery multilanguage europejskie. Dodam że wersję frycka ukazujących się po wydaniu softu europejskiego bez problemu łapią opisaną przeze mnie sztuczkę metodą adam2,i mogę taką opcję wgrania recorvery przeprowadzić. Jeżeli chodzi natomiast o wersję tych routerów z przed daty wydania wersji europejskiej; nie idzie tego wykonać za pomocą tego poleconka:

quote SETENV firmware_version avme

w czym problem? może ktoś posiada jakieś rozwiązanie bo już nie mam pojęcia. Z góry dzięki za odpowiedź.:blush:
kielan michal

• Reklama

Wróć do Firmware - Oprogramowanie sprzętowe (Fon, ATA i WLAN)