Problem z modemem Huawei e3131h od Play

Modemy USB UMTS/HSPA/LTE. Pamięci zewnętrzne. Drukarki USB i serwer wydruku. Funckja Remote Connection.
ODPOWIEDZ
imm
FRITZ!Świeżak

Problem z modemem Huawei e3131h od Play

Post autor: imm »

Witam.
Od dzis jestem szczesliwym posiadaczem FrtizBoxa 3272. Chcialem go sprzezyc z Huawei e3131 od Play, ale z karta z Orange. Soft modemu 23.015.02.01.264 po update. Po wpieciu i konfiguracji we FB, modem zmienia lampke na niebieska ale mrugajaca, w panelu fritz.box napisane jest ze modem nie jest gotowy i po jakims czasie nastepuje reboot calego routera... Brak kompatabilnosci?

Modem podlaczony bezposrednio do kompa smiga z ta karta bez problemu.

Pozdrawiam
sawawawa
FRITZ!Użytkownik

Re: Problem z modemem Huawei e3131h od Play

Post autor: sawawawa »

Witam
Może więcej info.
Modem Hilink czy tradycyjny?
Jeżeli pomogłem kliknij plus
Pozdrawiam
majidfaizz
FRITZ!Świeżak

Post autor: majidfaizz »

Mam problem z odświeżeniem listy plikòw na urządzeniach korzystających z Media Serwera uruchomionego ??
RTuphox
FRITZ!Użytkownik

-

Post autor: RTuphox »

Siema
Mam problem z grą WWE13 na Dolphin Emulator
Chciałbym zresetować Atitude Era i wgl gdzie jest zapis z gry
A i jeszcze nie widać w Universe czy mam finishera czy nie i gdy w Steel Cage Matchu wychodzę górą i nie widać żebym wciskam A żeby się wspiąć
welfarejenny
FRITZ!Megaekspert

Post autor: welfarejenny »

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
ODPOWIEDZ