zmiana językana eng w fritz 7270 na sofcie 54.04.76

Sugestie i prośby związane z funkcjonowaniem portalu fritzbox.pl i forum internetowego
Zablokowany
voodoo

zmiana językana eng w fritz 7270 na sofcie 54.04.76

Post autor: voodoo »

Witam czy ktoś może pomóc zmienić z wersji DE na Eng .Ewentualnie wgrać jakiś nowszy soft international z klonowaniem mack.
Na razie próbowałem wgrać niższa wersje DE z klonowaniem ale nie wyszło bo widać ściągnąłem wersje 8MB a mam bramke 16 Megowa

chyba wiem co jest muszę dobry plik znaleźć bo ustawienia mam dobre

znalazłem ten pliczek FRITZ.Box_Fon_WLAN_7270.04.67.recover-image.exe na dysku zajmuje coś koło 7,3 MB komunikaty są po niemiecku i jest ciągle suchen

wynalazłem więc inny pliczek o tej samej nazwie
FRITZ.Box_Fon_WLAN_7270.en-de-es-it.04.67.recover-image.exe

tu już suchen nie miałem ładnie wykryło że jest inny soft do wgrania i na bramkę nie wgrało bo to jest wersja international zajmuję coś koło 10 Mega

mógłby ktoś podać linka do właściwej wersji tego softu?
bitupt

O:zmiana językana eng w fritz 7270 na sofcie 54.04.76

Post autor: bitupt »

jest to możliwe, ale urządzenie jest dla takiej prostej zamiany celowo zblokowane i wymaga większej wiedzy. najlepiej zleć to osobie która to już robiła i posiada odpowiednie pliki.

http://strony.aster.pl/janeo/Fritz/fritz_adam2.htm
maulo

O:zmiana językana eng w fritz 7270 na sofcie 54.04.76

Post autor: maulo »

Czy jest jakaś różnica w sofcie w języku niemieckim, a w języku eng.?? Czy posiadając router w języku niemieckim będę mógł na nim pracować tak samo jak by miał wgrany soft z językiem eng.? Czy router jest przez ten soft jakoś ograniczony?
Zablokowany