Fritz!Box 7270 - nie mogę zalogować się do interfejsu użytko

Sugestie i prośby związane z funkcjonowaniem portalu fritzbox.pl i forum internetowego
Zablokowany
Krzysztof Kondratowicz

Fritz!Box 7270 - nie mogę zalogować się do interfejsu użytko

Post autor: Krzysztof Kondratowicz »

Witam

Nie mogę się zalogować do interfejsu użytkownika we Fritz!Box 7270

Fritza używałem przez Internet connection via DSL.
Ostatnio podłaczyłem go pod starego rutera od dostawcy poprzez LAN, skonfigurowałem go jako internet connection via cable port.

No i wszystko działało sprawnie, logowałem się, ale po kilku dniach nagle w jednej chwili straciłem
dostep do stron i do logowania także.

Sprawdzałem już na wszytskie możliwości i przez LAN i przez Wifi i nic.

Chciałem powrócić do poprzednich ustawień i podłaczyć Fritza jako DSL, mam zapisane poprzednie ustawienia , ale co mi po nich jak nie mogę się zalogować ?

Ostatnie co zrobiłem to zresetowałem telefonem Fritza do ustawień fabrycznych i dalej nic nie mogę zrobić... a lampka Power/DSL miga.

Co jeszcze mogę zrobić ?

Nic ręcznie z adresami nie ustawiałem bo nie umiem tego robić. Wszystko jest ustawione domyslnie.
Poprostu nagle zerwało sieć.

P.S.

Acha jeszcze dodam, że z komputerem połączony jestem Fritzem, nie mogę się do niego zalogować, ale do tego pierwszego rutera DSL do którego jest podłaczony Fritz to mogę się logować.

I co ja mam robić ?
Roman
FRITZ!Użytkownik

O:Fritz!Box 7270 - nie mogę zalogować się do interfejsu użytko

Post autor: Roman »

Witam! Nie wiem, czy pomogę, ale proponuję teraz po ustawieniach fabrycznych podłączyć fricka bezpośrednio do kompa po lan-ie, w komputerze ustawić dhcp i w przeglądarce wpisać; 192.168.0.1 lub 169.254.1.1 (adres uniwersalny).
Jeżeli wszystko jest ok, to powinno się udać wejść do niego.
Zablokowany