[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
Przekazywanie rozmowy na inny wewnętrzny 7490 : Telefonia i centralka

Przekazywanie rozmowy na inny wewnętrzny 7490

Baza DECT, Faks, Aut. sekretarki, VoIP, SIP, ISDN, POTS, linia analogwa, operatorzy telefonii,

Przekazywanie rozmowy na inny wewnętrzny 7490

Postautor: krzemo » 29 lis 2015, 19:39

Witam,
Zmagam się wydawałoby się błahym problemem a mianowicie nie mogę przekazywać rozmów z softphonów między wewnętrznymi. Z dectami nie mam problemów - przekazuje bezproblemowo.
Mam kilka komputerów w firmie a na nich zainstalowane softphony X-lite. Wszystko ładnie chodzi ale nie mogę przełączyć odebranej rozmowy do kolegi. Kupiłem X-lite pro bo wyczytałem ze możliwość transferu jest tylko w wersji płatnej - 35 dolarów zdaje się zapłaciłem. Niestety i tak nie mogę rozmowy przekazać na inny wewnętrzny - konferencyjne połączenie mogę zestawić ale tak żeby przekazać rozmowę i sam się z niej rozłączyć już nie.
Czy to możliwe żeby Frizt miał takie ograniczenie że wewnętrznych telefonów IP (620-628) nie przełącza? Nie mam niestety żadnego fizycznego telefonu IP żeby to zweryfikować na tą chwilę bo może jednak softphone X-lite jest słaby i ma z tym problem. Sprawdzałem też inne softphony ale każdy chce już kasę za opcję transferu - obawiam się że znów wydam 30-40 dolarów i też nie zadziała.
Może jakieś inne propozycje jak przekazać rozmowę do kolegi lub przełączyć na fax w linii analogowej np. **2?
Pozdrawiam,
Przemek

Telefon IP sprzętowy obsługuje przełączanie rozmów..... tyle dobrze ale żadnego softphona nie udało mi się zmusić do przełączenia rozmowy
krzemo
FRITZ!Świeżak

• Reklama

Wróć do Telefonia i centralka