[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
Problem z night service : Sieć bezprzewodowa z FRITZ!Box Fon WLAN

Problem z night service

Konfigurowanie sieci bezprzewodowej, bezpieczeństwo, różne problemy z siecią.

Problem z night service

Postautor: Krzysztof Kłosek » 03 lis 2006, 16:24

Witam
Posiadam router Fritz!Box Fon Wlan 7050.
Mam wyłączony WLAN oraz uaktywnioną usługę night service, która codziennie uruchamia mi WLAN. jhak mam ustawić router, żeby WLAN się nie włączał?
Krzysztof Kłosek

Odp:Problem z night service

Postautor: P P » 06 lis 2006, 13:51

Jeśli chcesz mieć wyłączony cały czas WLAN (niezależnie od Night Service) i do tego jednocześnie korzystać z Night Service to wyłącz WLAN ręcznie i odhacz funkcję "Switch off radio network (WLAN)" w Night Service - wtedy WLAN automatycznie się nie włączy B)
P P

• Reklama

Wróć do Sieć bezprzewodowa z FRITZ!Box Fon WLAN