7490 czy można ustawić automatyczny reset?

konfiguracją połączenia internetowego, ADSL, VDSL, LTE, WAN Ethernet, sieci kablowe, chmura MyFRITZ!, VPN, DynDNS, firewall, kontrola rodzicielska, QoS, bezpieczeństwo sieci, Media Serwer, DLNA, UPnP, IPv6
isova.pl
FRITZ!Użytkownik

7490 czy można ustawić automatyczny reset?

Postautor: isova.pl » 26 paź 2017, 11:20

Dzień Dobry.

Mam mam Fritzboxa model 7490 super urządzenie ale niestety mam z nim taki problem że system telefoniczny się trochę przywiesza i aby wszystko prawidłowo działało muszę go resetować mniej więcej co 2 dni, wtedy wszystkie przekierowania zaczynają działać prawidłowo.
Czy jest jakiś sposób aby to urządzenie samo się resetowało codziennie w nocy?

Pozdrawiam
Bartek Kamiński

Awatar użytkownika
Taczi
FRITZ!Specjalista

Re: 7490 czy można ustawić automatyczny reset?

Postautor: Taczi » 27 paź 2017, 10:04

isova.pl, jaki to system telefoniczny? Masz na myśli numer VoIP skonfigurowany na routerze? Sprawdzałeś utrzymywanie przekierowania portu? Niestety nie ma możliwości automatycznego resetu (a bardziej restartu) routera. Chociaż, można by to ustawić za pomocą gniazdka FRITZ!DECT 200 8-)

isova.pl
FRITZ!Użytkownik

Postautor: isova.pl » 31 paź 2017, 14:14

Problem polega chyba w tym że fritz box się zawiesza bo do USB jest podłączony modem GSM z funkcją Voice i chyba z tym jest problem, wszystko działa super i sprawnie można się wdzwaniać do fitza oraz ustawiać darmowe przekierowania na GSM ale niestety trzeba to resetować bo fritz wiesza się od tego wszystkiego

Awatar użytkownika
Taczi
FRITZ!Specjalista

Postautor: Taczi » 07 lis 2017, 12:44

Jaki posiadasz modem? Czy próbowałeś podłączyć modem poprzez aktywny HUB USB lub do drugiego złącza? Czy próbowałeś przestawiać tryby USB 2.0 <=> 3.0 Jaka wersja oprogramowania FRITZ!Box?

• Advertisement

Wróć do „Internet i sieć domowa”