Fritz!Wlan Repeater a sieć publiczna

wzmocenienie zasięgu Wi-Fi, współpraca FRITZ!Repeater z routerami, WPS, konfiguracja, tryb pracy
LokoBarca5
FRITZ!Świeżak

Fritz!Wlan Repeater a sieć publiczna

Postautor: LokoBarca5 » 31 sie 2014, 19:01

Witam!
Problem polega na nie możliwości połączenia się z siecią publiczną przy użyciu wyżej wymienionego urządzonka. Jest mi udostępniany internet ale w lokum, które wynajmuje jest strasznie słaby zasięg w czym miał mi pomóc właśnie FRITZ!Wlan repeater 310 ale niestety nie mogę nawiązać połaczenia. Próbowałem wszystkich sposobow wymienionych w instrukcji i nic. Cały proces instalacji idzie dobrze po za ostatnim elementem czyli połączenia urządzenia z siecia. Czekam aż połaczenie zostanie nawiązane ale niestety diody z zasięgiem migają cały czas. Prosiłbym o jakąkolwiek pomoc bo to jest jedyna możliwość na posiadanie internetu w tym miejscu. Niestety nie mogę otrzymać żadnych informacji od administratora ( problemy lingwistyczne)

Erazm
FRITZ!Świeżak

Re: Fritz!Wlan Repeater a sieć publiczna

Postautor: Erazm » 16 sty 2016, 15:36

Repeater raczej nie połączy się z inną siecią jeżeli nie zostanie wpisany klucz WEP,WPA sieci- a w sieci rozległej tego nie ma.Opcja "bez kodowania" po prostu nie działa.

• Advertisement

Wróć do „seria FRITZ!WLAN”