[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
FritzBox 7490- Problem z identyfikacją numeru przychodzącego : Telefonia i centralka

FritzBox 7490- Problem z identyfikacją numeru przychodzącego

Baza DECT, Faks, Aut. sekretarki, VoIP, SIP, ISDN, POTS, linia analogwa, operatorzy telefonii,

FritzBox 7490- Problem z identyfikacją numeru przychodzącego

Postautor: XWRJJX » 12 kwie 2015, 10:23

Witam. Jestem świeżym użytkownikiem FritzBox"a i chciałbym, żeby działało mi wyświetlanie numeru przychodzącego. Na chwilę obecną wygląda to następująco:

- Urządzenie FritzBox 7490
- Fritz!Fon x2
- Siemens Gigaset AL18H
- linia telefoniczna Netia (na łączu dawnej Telekomunikacji Polskiej wraz z internetem ADSL2+)
Po bezpośrednim podłączeniu linii telefonicznej do telefonu stacjonarnego identyfikacja numeru działa bez problemu.
Po podłączeniu FritzBox"a zgodnie z instrukcją raz na jakiś czas podczas dzwonienia numer osoby dzwoniącej jest wyświetlany, jednak w 90% przypadków wyświetlany jest napis "Inconnu".
Proszę o pomoc, gdyż właśnie ze względu na rozmowy HD kupiłem FritzBox"a ...
XWRJJX
FRITZ!Świeżak

Re: FritzBox 7490- Problem z identyfikacją numeru przychodzą

Postautor: XWRJJX » 15 kwie 2015, 21:23

Powiem tak... dokupiłem Repeater DECT AVM FRITZ! DECT 100 zwiększający sieć bezprzewodową dla telefonii stacjonarnej i o dziwo zaczęło działać. Zobaczę jak długo i dam znać....
XWRJJX
FRITZ!Świeżak

Postautor: Say » 17 kwie 2015, 10:54

Witam,

Jeśli brak prezentacji numeru dotyczy linii stacjonarnej problemy mogą dotyczyć:
- mikrofiltra DSL
- różnicy potencjałôw

Czy do FRITZ!Box jest podłączone urządzenie np. komputera przez kable LAN?
To surf and protect.

Jeśli pomogłem kliknij [+]

FRITZ! infolinia: 801 09 09 08 / 22 100 22 44
Awatar użytkownika
Say
Administracja

Pochwały: 1

Postautor: XWRJJX » 09 wrz 2015, 13:23

Znów jest problem. Zmieniłem Netię na stacjonarny w Play. Połączenie przez bramkę EASYBOX 803 z modemem UMTS. Telefon działa. Jak zadzwonię z tego telefonu np na komórkę, to wyświetla się identyfikacja. Jednak gdy dzwonię z komórki na stacjonarny i... lipa. Nie wyświetla numeru... Co można z tym zrobić?
Do fritza mam podłączone następujące urządzenia:
1. Modem LTE od Asusa LAN1 (obok)
2. EasyBox 803 Lan3 i DSL/TEL (obok)
3. Switch Linksys Lan2 (piętro niżej)
XWRJJX
FRITZ!Świeżak

Postautor: XWRJJX » 25 wrz 2015, 14:06

Witam. Problem identyfikacji numeru rozwiązałem zakupieniem bramki ZTE RL500. Jedyny mankament na chwilę obecną, to wyświetlające się "0" przed każdym numerem, który do mnie dzwoni.
Jeżeli chciałbym oddzwonić na numer, który do mnie dzwonił, to jest to niemożliwe, gdyż połączenia krajowe niestety nie zaczynają się od "0" . Macie może pomysł jak z tym zrobić porządek?
XWRJJX
FRITZ!Świeżak

Postautor: pooma » 04 sty 2016, 09:52

Witam,
podbijam ostatnie pytanie. Także fritz 7490, skonfigurowany z IPCall, do każdego numeru połączenia przychodzącego dodawane jest nie wiedząc dlaczego zero przed numerem. Ktoś wie co jest powodem i jak to wyłączyć?
pooma
FRITZ!Świeżak

Postautor: Erazm » 16 sty 2016, 15:25

Oprogramowanie XTE RL500 nie jest uaktualnione lub nie ejst wykupiona usługa CLIP,CLIR czy jakoś tak...
Erazm
FRITZ!Świeżak

• Reklama

Wróć do Telefonia i centralka