[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
FRITZ!Box Fon WLAN 7170 - Komunikaty głosowe : Telefonia i centralka

FRITZ!Box Fon WLAN 7170 - Komunikaty głosowe

Baza DECT, Faks, Aut. sekretarki, VoIP, SIP, ISDN, POTS, linia analogwa, operatorzy telefonii,

FRITZ!Box Fon WLAN 7170 - Komunikaty głosowe

Postautor: mjab » 12 sty 2016, 12:37

Witam,

Posiadam router FRITZ!Box Fon WLAN 7170 Annex A, wersja firmware to 58.04.85.

Mój problem polega na komunikacie głosowym.
Po ustawieniu opcji "Szybkie wybieranie", pojawiła się fajna opcja, która umożliwia dzwonienie do kontaktów po przez kliknięcie na dany kontakt. Fritz dzwoni wtedy pod wskazany numer, po odebraniu odtwarza "Hotline please wait ..." i w tym momencie zaczyna dzwonić do mnie telefonem np. FON1.

Chciałbym zmienić ten komunikat "Hotline please wait ..." na własny krótki komunikat w języku polskim, gdyż wiele osób do których tak dzwonię rozłącza się myśląc że nastąpił jakiś błąd połączenia.

Czy ktoś może mnie naprowadzić jak to zrobić? Bo że to możliwe to już wiem :)
mjab
FRITZ!Świeżak

• Reklama

Wróć do Telefonia i centralka