[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
Fritz 7490 wifi 150Mbps : Sieć bezprzewodowa Wi-Fi

Fritz 7490 wifi 150Mbps

zasięg, wydajność, bezpieczeństwo Wi-Fi, 802.11 n, 802.11 ac, Dualband, pasmo 2,4 GHz i 5 GHz, WPA/WPA2, WDS

Fritz 7490 wifi 150Mbps

Postautor: igorelectronics » 24 gru 2015, 14:38

Witam
Po naprawie serwisowej został wymieniony router z 7390 na 7490. Nie potrafię w tym modelu osiągnąć prędkości wifi 150Mbps. Na wcześniejszym modelu też pamiętam, że miałem z tym problemy ale poradziłem sobie z tym jakoś. Teraz już nie pamiętam co wcześniej w nim zrobiłem.
A i jeszcze jedno:
Do czego (co sygnalizuje) wewnętrzna czerwona dioda led którą widać od spodu urządzenia ???
We 7390 zapalała się ona co jakiś czas, natomiast we 7490 świeci ona cały czas.
igorelectronics
FRITZ!Świeżak

• Reklama

Wróć do Sieć bezprzewodowa Wi-Fi