[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
FritzBox 7050 : Telefonia i centralka

FritzBox 7050

Baza DECT, Faks, Aut. sekretarki, VoIP, SIP, ISDN, POTS, linia analogwa, operatorzy telefonii,

FritzBox 7050

Postautor: cover » 10 wrz 2015, 10:16

Witam

Ostatnio padł mi zasilacz w karcie voip i padło mi połączenie z telefonami. Po zakupie zasilacza karta śmiga, ale telefony nie mają sygnału (szary ekran itp). Gdzie mam szukać problemu? Jest to dość problematyczne, a już mi nad głową stoją, że nie działa
cover
FRITZ!Świeżak

• Reklama

Wróć do Telefonia i centralka