[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
7490 problem z VoiP nie działają rozmowy przychodzące. : Telefonia i centralka

7490 problem z VoiP nie działają rozmowy przychodzące.

Baza DECT, Faks, Aut. sekretarki, VoIP, SIP, ISDN, POTS, linia analogwa, operatorzy telefonii,

7490 problem z VoiP nie działają rozmowy przychodzące.

Postautor: isova.pl » 18 sie 2015, 16:07

Witam.
Mam dwa Fritz Boxy 7490, rewelacyjne rozwiązanie, każdemu polecam, działa stabilnie i bardzo dobrze.

Moja konfiguracja jest następująca: podłączyłem LTE z Playa i działa świetnie.
Od kilku dni mam jednak problem z rozmowami przychodzącymi na VoIP nie działają, pomaga tylko reset urządzenia i to na bardzo krótko, po kilku minutach od resetu znowu nie można się dodzwonić na VoIP telefon nie działa, ale rozmowy wychodzące działają, czytałem forum i domyślam się że muszę ustawić „Keep port forwarding”

Tylko gdzie to jest w tym modelu 7490?

Może jakaś inna rada?
isova.pl
FRITZ!Użytkownik

Re: 7490 problem z VoiP nie działają rozmowy przychodzące.

Postautor: contril » 19 sie 2015, 12:25

ja mam 7113 stary model, mialem podobny problem, telefon byl zalogowany do voip i nie moglem sie dodzwonic, pomoglo na poczatek i to byla wlasciwa kolejnosc ustawienie parametrow telegonu stacjonarnego lini analogowej, pozniej ponowne logowanie do operatora sip na mam fcn
na poczatek zrob full reset boxa i ustaw wszystko od poczatku, czasami przestawianie ptaszkow juz nic nie daje fritz sie zapętla i mimo checi
contril
FRITZ!Świeżak

Re: 7490 problem z VoiP nie działają rozmowy przychodzące.

Postautor: isova.pl » 25 sie 2015, 18:55

tak jak pisałem wcześniej mam dwa fritzboxy 7490 i na tych urządzeniach przestały mi działać rozmowy przychodzące na voip, internet mam przez LTE (nie mam stałego IP oraz nie działa mi my fritz) ale reszta działa idealnie a internet mam prawie za darmo plus numery stacjonarne za darmo a połączenia wychodzące przez betamaxa za kilka groszy na komórki też wszystko pięknie i rewelacyjnie aż do chwili aż rozmowy przychodzące przestały działać, po resecie urządzenia rozmowa przychodząca działa ale tylko przez chwilę a póżniej nie działają rozmowy przychodzące i nic :)

Napisałem na forum o moim problemie oraz sam postanowiłem szukać i znalazłem w jednym w moich fritzboxów był odnaczony ptaszek w "numery własne" =>ustawienia łącza=> utrzymaj aktywność przekierowania routera internetowego telefoni i tutaj ustawiłem na 30 s i rozmowy przychodzące działają świetnie problem rozwiązany ale tylko w połowie bo na drugim moim fritzboxie 7490 z taką samą wersją oprogramowania nie ma w tym samym miejscu tego jednego ustawienia albo jest ale trzeba coś gdzieś włączyć żeby się pojawiło, ciekawe prawa? Też się zdziwiłem ma ktoś jakiś pomysł teraz?

Bardzo proszę o podpowiedź jak rozwiązać nasz problem, nasz router Fritz Box 7490 stoi w biurze Fundacji Green Fuel i nie działają nam rozmowy przychodzące.

Ciekawi mnie jednak jeszcze jedna sprawa co takiego się w tych urządzeniach stało że to się popsuło, można powiedzieć że prawie w tym samym czasie na 2 urządzeniach w dwóch różnych lokalizacjach, dzwonie pod nasze numery systematycznie w firmie i w fundacji mamy całe systemy telefoniczne oraz internetowe oparte na fritzbox aż tutaj taka niespodzianka.

Nie robiłem żadnej aktualizacji a w pierwszym ten ptaszek sam się odłączył z ustawień a drugi się zgubił, ciekawe prawda, tak wiem ale taka jest prawda, czy te urządzenia mają jakąś wadę że po ciężkiej pracy bez resetu po 60 dniach zaczynają się krzaczyć czy jak to wyjaśnić?
isova.pl
FRITZ!Użytkownik

• Reklama

Wróć do Telefonia i centralka