[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
Połączenia VOIP w sieci LTE : Telefonia i centralka

Połączenia VOIP w sieci LTE

Baza DECT, Faks, Aut. sekretarki, VoIP, SIP, ISDN, POTS, linia analogwa, operatorzy telefonii,

Połączenia VOIP w sieci LTE

Postautor: er_kos » 21 lis 2014, 00:05

Od kilku dni testuję rozwiązanie w postaci: router FritzBox 7270 + modem USB ZTE MF821 + internet LTE z Play
Wszystko działa prawie idealnie, ale niestety jest problem z połączeniami VOIP. Połączenia działają poprawnie zarówno przychodzące jak i wychodzące ale po jakimś czasie (2-3 godz.), następuje "wylogowanie" i nie można się dodzwonić z zewnątrz. Po wykonaniu połączenia wychodzącego, następuje "zalogowanie" i ponownie przez jakiś czas wszystko jest ok. Domyślam się że jest to problem związany z brakiem publicznego adresu IP.
Czy istnieje może jakieś rozwiązanie np. w ustawieniach Fritza które rozwiąże ten problem?
er_kos
FRITZ!Świeżak

Re: Połączenia VOIP w sieci LTE

Postautor: Fryc7270 » 09 gru 2014, 16:12

Telephone numbers -> line settings
opcja "Keep port forwarding of the Internet router enabled for telephony"
Ja miałem ten sam problem z Netią. Ustawiłem "Keep port forwarding enabled every 1 min" i pomogło
Fryc7270
FRITZ!Świeżak

Postautor: waleed030 » 31 mar 2015, 08:25

Wiem że można to zrobić przez telnet komendą nvi ale nie mogę tego wypróbować bo zgłasza mi że "q" nie jest zaimplementowany.
waleed030
FRITZ!Świeżak

Postautor: Say » 02 kwie 2015, 15:44

Opcje "Keep port forwarding" zmniejsz maksymalnie
To surf and protect.

Jeśli pomogłem kliknij [+]

FRITZ! infolinia: 801 09 09 08 / 22 100 22 44
Awatar użytkownika
Say
Administracja

Pochwały: 1