[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
Kłopoty z Fritz Repeater n/g (powtórna konfiguracja) : Sieć bezprzewodowa Wi-Fi

Kłopoty z Fritz Repeater n/g (powtórna konfiguracja)

zasięg, wydajność, bezpieczeństwo Wi-Fi, 802.11 n, 802.11 ac, Dualband, pasmo 2,4 GHz i 5 GHz, WPA/WPA2, WDS

Kłopoty z Fritz Repeater n/g (powtórna konfiguracja)

Postautor: sapoan » 15 lut 2015, 22:20

Wiram wszystkich bardzo serdecznie. Nabyłem Fritz Repeater N/G i jego konfiguracja sprawia mi troche problemów. Udało mi się skłonić urządzenie do repetowania sieci ale mam problem z ponowna konfiguracja np stacji radiowych. Urządzenie konfigurowałem ręcznie; wykryło mój router i uzyskało połączenie z netem. W tym momencie straciłem możliwość ponownego wejścia do stawień poprzez wpisanie w pasku adresu fritz.repeater. Otrzymuję komunikat, że nie można wyświetlić strony. Czy to wynika z tego, że Repeter przejął inną siec przez którą łączy się z netem?
Nie chce mi się wierzyć że konfiguracje robi się tylko raz. A może wpisanie fritz.repeater w pasku adresów należy czynić przy określonych warunkach, np wyłączeniu WLAN?
Będę wdzięczny za pomoc.
Zapomniałem dodac, że po połączeniu z moją siecią, znika mi punkt dostępowy FritzRepeater a mam wtedy dwie dostępne sieci z nazwami "mojej" sieci (rozumie, że jedna z nich jest tym Repeaterem ale nie mogę sie z nią połączyć).
sapoan
FRITZ!Świeżak

Re: Kłopoty z Fritz Repeater n/g (powtórna konfiguracja)

Postautor: Banansmile » 16 lut 2015, 16:40

Fritz!Box
7360,
2x 7340 international,
7490
Banansmile
FRITZ!Świeżak

• Reklama

Wróć do Sieć bezprzewodowa Wi-Fi