[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
Problem z konfiguracją. : Telefonia i centralka

Problem z konfiguracją.

Baza DECT, Faks, Aut. sekretarki, VoIP, SIP, ISDN, POTS, linia analogwa, operatorzy telefonii,

Problem z konfiguracją.

Postautor: RudolFo » 24 lis 2013, 22:41

Witam.
Posiadam model FRITZ!Box 7360 i mam problem. Z fritz-a zrobiłem "centralke" (bramofon i te sprawy) w domu ale jedno z urządzeń mi się "z nim gryzie". Po prostu nie mogę skonfigurować bramofonu by dzwonił na telefon domowy (z komórką nie ma tego problemu). Bramofon jaki posiadam to SLICAN DPH dwuprzyciskowy a telefon to Gigaset A510. Stąd moje pytanie: Czy da się jakoś zmienić to żeby przy "programowaniu" w nim numerów telefonów nie trzeba było uzywać dwóch gwiazdek ("**numer")? Bo tak jakos metodą krok po kroku doszedłem do tego, że to chyba w tym leży problem.
RudolFo
FRITZ!Świeżak

Re: Problem z konfiguracją.

Postautor: Arjumand » 29 gru 2014, 11:26

Wow, wiele wspaniałych informacji w tam. Dzięki za poświęcenie czasu, aby to zrobić.
Arjumand
FRITZ!Świeżak

Re: Problem z konfiguracją.

Postautor: ahmedvu153 » 07 lut 2015, 12:07

zy może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia
ahmed
ahmedvu153
FRITZ!Świeżak

• Reklama

Wróć do Telefonia i centralka