[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
FritzBox 7270 i modem LTE z PlayZTE MF823 : Urządzenia USB

FritzBox 7270 i modem LTE z PlayZTE MF823

Modemy USB UMTS/HSPA/LTE. Pamięci zewnętrzne. Drukarki USB i serwer wydruku. Funckja Remote Connection.

FritzBox 7270 i modem LTE z PlayZTE MF823

Postautor: jakintos » 13 lip 2014, 13:18

Witam.
Posiadam Frica 7270 i na próbę modem LTE USB.
W internecie znalazłem że mój router powinien działać z takim modemem.
U mnie nie ma rozpoznania że coś jest w porcie USB podpięte.
Oprogramowanie mam 54.04.76 przy próbie automatycznego aktualizowania, router anuluje próbę aktualizacji.
Czy mam coś jeszcze zrobić aby mój router znalazł mój modem, czy może mój modem nie jest kompatybilny z moim Fricem?

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
jakintos
FRITZ!Świeżak

• Reklama

Wróć do Urządzenia USB