[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
Problem z dostępem do internetu Fritz!Box 7320 : ogólnie o FRITZ!Box - elementarz

Problem z dostępem do internetu Fritz!Box 7320

podstawowa konfiguracja, kable, połączenia z internetem, ADSL, xDSL, VDSL, WAN Ethernet, modemy komórkowe: 3G, UMTS, HSPA

Problem z dostępem do internetu Fritz!Box 7320

Postautor: dbdareczek » 21 wrz 2012, 14:17

Witam wszystkich.

Po krótce opiszę o co chodzi.
Dostęp do internetu mam od dostawcy osiedlowego - mmj - sam kabelek (przypisany na stałe do MAC adresu, który wpinam do routera albo bezpośrednio do kary sieciowej w komputerze. Wcześniej miałem Fritz!Box 7050, na którym sklonowałem MAC adress karty sieciowej i tak działało.
Obecnie mam podpięty Fritz!Box 7320 (firmware 100.04.89Multi_by_Annex V0.03b), z ustawieniami takimi samymi jak w FB 7050. Niestety działa ale tylko i wyłącznie, gdy przed kablem z neta jest wpięty np. router albo switch. Gdy kabel podepnę bezpośrednio do FB 7320 to dostęp do internetu jest ograniczony.
Czy ktoś się spotkał z takim problemem, co to może być.
Dodam, że w panelu FB pokazuje że połączenie z internetem jest OK.
Nie ma połączenia ani po Wlan ani po Lan, próbowałem na dwóch komputerach.
Na pomoc dostawcy internetu nie mam co liczyć, gdyż serwisant nie umiał nawet połączyć się z FB po kablu, nie wspominając nawet o tym, że jak go zobaczył to się mnie spytał co to za wynalazek......

Pozdrawiam.
dbdareczek
FRITZ!Świeżak

• Reklama

Wróć do ogólnie o FRITZ!Box - elementarz