[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
Fryc 7050 - Wlan ...itp ? : sieć bezprzewodowa WLAN

Fryc 7050 - Wlan ...itp ?

zasięg, zabezpieczenie, WDS, WPA2, WPS, WMM, MIMO, 802.11 a/b/g/n, pasmo 2.4 GHz i 5 GHz, repeater, AVM Stick&Surf

Fryc 7050 - Wlan ...itp ?

Postautor: 7dziadek » 02 wrz 2012, 08:55

Mam aktualnie tak skonfigurowaną sieć:

Neostrada --->TPLINK1-do niego po kablu RJ drugi TPLINK2z WiFi i teraz po radiu na odl. ok.400m w domu TPLINK3 odbierajacy sygnał z TPLINK2 - z tego TPLINK3 po kablu LAN wchodzi do Fryca 7050
a więc w skrócie TP1--->TP2--->TP3--->FRYC7050
I całość działa OK
Ale pomyślałem sobie po co mi ten TP3 u mnie w domu - chcę go wyrzucić i odbierać sygnał WiFi z TP2 bezpośrednio przez Fryca7050

Czy się da i jak to skonfigurować ?
7dziadek

• Reklama

Wróć do sieć bezprzewodowa WLAN