[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
zasięg AP w fritzbox wlan 7050 : Sieć bezprzewodowa z FRITZ!Box Fon WLAN

zasięg AP w fritzbox wlan 7050

Konfigurowanie sieci bezprzewodowej, bezpieczeństwo, różne problemy z siecią.

zasięg AP w fritzbox wlan 7050

Postautor: meff butthole » 14 mar 2006, 11:12

Mam do pokonania 10 metrów przez 2 sciany w starym budownictwie (cegła pełna+tynk+płyta gispowo kartonowa+termoizolacja) czy ap w tym urządzeniu poradzi sobie z taką przeszkodą? Ściany mają grubość około 20-25 cm innych przeszkód po drodze nie ma, dotychczasowy AP linksys radzi sobie bez problemów ale ma on znacznie większą moc niż wlan 7050, i dodatkowo 2 anteny.
meff butthole

Odp:zasięg AP w fritzbox wlan 7050

Postautor: P P » 14 mar 2006, 11:25

Niekoniecznie 2 anteny oznaczają większa moc - często druga antena to atrapa. FRITZ nie powienien mieć problemu z "przejściem" przez takie przeszkody.

PozdrawiamB)
P P

Postautor: meff butthole » 14 mar 2006, 12:43

udało mi się znaleźć posiadacza wlan 7050 z mojej okolicy jeszcze dziś przeprowadzimy testy, bardzo mnie ciekawi czy da sobie radę [img:27vks6o1]
meff butthole

Postautor: meff butthole » 15 mar 2006, 10:14

niestety fritzbox nie poradził sobie z tymi przeszkodami:S dopiero po podłaczeniu anteny kierunkowej złapałem w docelowym miejscu słaby zasięg sieci.
meff butthole

Postautor: grek » 20 lip 2006, 11:29

witam mam problem vbo fritz box ma trocszke za maly zasieg na moj dom - w czesci sygnal zanika czy mozna do frint boxa podlaczyc np http://allegro.pl/item114473250_antena_yagi_19_dbi_10m_kabla_h_155_rp_sma_gold_.html

(odlaczam obeca antene i przykrecam tą, a może frit box ma jakies lacze na zwewnetrzna antene?)
cos takiego ?
i dac za okno zeby miec dobry zasieg przez domem.

Pozdrawiam i dzieki za ew opinie
grek

Postautor: Piotr Kowalski » 07 mar 2007, 01:12

Witam

Ja używam FBF Wlan 7050 na przestrzeni około 12m z przejściem sygnalem radiowym przez 50 cm scianę i wszystko działa bez zarzutów. Mozliwość łaczenia zalezy nie tylko od samego Fritz-ka ale też od jakości karty w komputerze czy telefonie.

Moje notebooki przy tej odległości działają nawet przy mocy sygnału wysciowego 6%, a komorka SE P990i ma problemy na tych 12m nawet przy 100% mocy.

Ze swej strony, czy ktoś ma informacje o możliwości podmiany anteny we Fritz-ku. Praca w ogródku to miła rzecz.

Pozdrawiam
Piotr Kowalski

O:Odp:zasięg AP w fritzbox wlan 7050

Postautor: kielan michal » 15 wrz 2008, 08:26

jest możliwość zamiany anteny na pewno w takim modelu jak frycek 7170 popatrz na poniższy link:
http://pl.youtube.com/watch?v=kVPIQ6c7a-U
tylko pozostaje jedna kwestia podniesienia mocy we frycku na antenie, chodzi tu o zwiększenie mocy sygnału z doświadczenia wiem że sama zmiana antenki ma mały wpływ na podniesienie jakości sygnału. Zawsze możecie przerzucić się na ze standardu 2.4 GHz na 5 GHz. Świat należy do ludzi myślących kombinujcie a może cosik wyjdzie.Pozdrawiam
kielan michal

O:Odp:zasięg AP w fritzbox wlan 7050

Postautor: Olek_ » 15 wrz 2008, 13:45

super. Czy inne modele (np. 7140) mają podobną budowę?
Olek_

• Reklama

Wróć do Sieć bezprzewodowa z FRITZ!Box Fon WLAN