[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
Fritz 7170 w trybie bridge - port forwarding : Internet i FRITZ!Box (Fon, ATA i WLAN)

Fritz 7170 w trybie bridge - port forwarding

Pytania i wskazówki z zakresu wykorzystania modemu DSL, licznika online, routera, DHCP, VPN i konfigurowania sieci lokalnej.

Fritz 7170 w trybie bridge - port forwarding

Postautor: Paweł Pozlewicz » 23 maja 2009, 09:11

Mam podlaczonego fritza w trybie bridge do mojego starego routera adsl. Polaczenie jest kablem lan. Nie wiem jak zrobic przekierowanie portow. Pierwszy router podlaczony do internetu ma ip. 192.168.16.1 i nastepnie jest podlaczony do fritza z ip 192.168.178.1 a moj komputer ma ip. 192.168.178.22. No i teraz nie wiem gdzie ustawic to przekierowanie, na pierwszym routerze, na fritzu, czy na obydwu. I gdzie jakie adresy wpisywac mam? Chodzi mi o port 22602. Z góry dziekuje za odpowiedz :blink:
Paweł Pozlewicz

O:Fritz 7170 w trybie bridge - port forwarding

Postautor: Paweł Pozlewicz » 23 maja 2009, 09:59

Już rozwiazalem problem. Jakby ktos mial z tym problem to chetnie to opisze.
Paweł Pozlewicz

• Reklama

Wróć do Internet i FRITZ!Box (Fon, ATA i WLAN)