[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
zrywanie połączeń w sieci WLAN z fritza 7270 : Firmware - Oprogramowanie sprzętowe (Fon, ATA i WLAN)

zrywanie połączeń w sieci WLAN z fritza 7270

Problemy z nowym firmware, jego modyfikowanie i propozycje zmian w firmware. Upgrade, downgrade i reanimacja.

zrywanie połączeń w sieci WLAN z fritza 7270

Postautor: Wojciech Tokarz » 03 maja 2009, 14:28

Bardzo prosze o poradę bo mam trudności z utrzymaniem połączenia na WLANIE z Fritza 7270. Zrywa mi połączenie z kartą Asusa i Dlink 5100. Wymieniłem na nowe oprogramowanie 67 ale niestety nic nie pomogło.Zmiana kanałów też rezultatów nie przynosi. Nie wiem czy można przejść z 2,4GHz na 5GHZ. Serwisu narazie nie uruchamiałem. Pozdrawiam! wtokarz
Wojciech Tokarz

O:zrywanie połączeń w sieci WLAN z fritza 7270

Postautor: kielan michal » 06 maja 2009, 20:45

Witam a masz pewność że konkretnie zrywa, może ustaw oszczędność energii bo te modele tak mają, ps. sam używam. Jeśli wejdziesz w Wlan do zakładki Funkeinstellungen w języku niemieckim (oczywiście zakładam że masz oryginała niemieckiego)to zobaczysz cosik takiego Sendeleistung tyczący się trybu oszczędności energii czyli Wlan może być odcinany bądź wyłączany. I tu proponuję załączyć opcje Maximale Sendeleistung którą domyślnie ustaw na 50% bądź więcej i wtedy zobacz czy zrywa i napisz.;)
kielan michal

• Reklama

Wróć do Firmware - Oprogramowanie sprzętowe (Fon, ATA i WLAN)