[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
Fritz!Fon 7150 z allegro błąd softu : Firmware - Oprogramowanie sprzętowe (Fon, ATA i WLAN)

Fritz!Fon 7150 z allegro błąd softu

Problemy z nowym firmware, jego modyfikowanie i propozycje zmian w firmware. Upgrade, downgrade i reanimacja.

Fritz!Fon 7150 z allegro błąd softu

Postautor: Franek Szczypuch » 13 lut 2009, 19:21

Mam następujący problem.
Wgrałem oprogramowanie z wersji 7170 i bramka padła. Nie mam dostępu przez www, ani telnet. Zapala się dioda dsl później gaśnie i zapala się vlan a później reset. Znalazłem na necie recover dokładnie do tej wersji ale podczas wgrywania piszę, że nie jest kompatybilna. Mam dostęp do routera tylko ftp ale nie mam pojęcia jak w ten sposób wgrać jakiegoś softa. Co do słuchawki nie da się jej nawet zarejestrować bo reset jest zbyt szybki.
Bardzo proszę o pomoc!
Franek Szczypuch

O:Fritz!Fon 7150 z allegro błąd softu

Postautor: Marek Raciński » 15 lut 2009, 11:51

ten soft do recover występuje w dwóch wersjach :niemieckiej i międzynarodowej. zobacz jaką miałeś wersje uprzednio i zastosuj odpowiedni recover !
Marek Raciński

Postautor: Marek Raciński » 15 lut 2009, 11:51

ten soft do recover występuje w dwóch wersjach :niemieckiej i międzynarodowej. zobacz jaką miałeś wersje uprzednio i zastosuj odpowiedni recover !
Marek Raciński

Postautor: Franek Szczypuch » 15 lut 2009, 12:56

Soft wgrałem w wersji niemieckiej do sinus w 500v, ale pomimo wgrania annexu A urządzenie się nie synchronizuje. Chwile pomiga dioda dsl i gaśnie. Co można z tym zrobić???
Dokonałem zmiany softu przez speed-to-fritz.
Franek Szczypuch

Postautor: Arek » 15 lut 2009, 20:58

kupiłeś telefon od użytkownika Turbopar?
Syf nie z tej ziemi. normalnie cały dzień próbuje już to gówno podłączyć i nic
Arek

Postautor: Franek Szczypuch » 17 lut 2009, 09:34

Dokładnie od tego samego.
NIby wszystko OK ale jak router przyszedł i zadzwoniłem do gościa to powiedział, że za 20 zł on zmienia annex na A. Podobno też pisało tak na aukcji ale ja nigdzie nie znalazłe. Próbowałem sam zmienić annex. Wszędzie piszą, że nie jest to trudne ale po mimo zastosowania odpowiedniego oprogramowania (fritz-to-speed) router się nie łączy. Jeżeli ktoś dokonał tej zmiany pomyślnie i na tej bramce, to proszę o opis łopatologiczny jak tego dokonał!
Franek Szczypuch

• Reklama

Wróć do Firmware - Oprogramowanie sprzętowe (Fon, ATA i WLAN)