[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
Fritz 7150 problem z połaczeniami przychodzącymi : FRITZ!Box (Fon, ATA i WLAN) i operatorzy VoIP w Polsce

Fritz 7150 problem z połaczeniami przychodzącymi

Problemy z konfiguracją Boxów z różnymi operatorami, jakość połączeń, wskazówki i porady dla wszystkich.

Fritz 7150 problem z połaczeniami przychodzącymi

Postautor: Paweł » 29 sty 2009, 07:32

Witam , mam problem z moim routerem jest podpiety do livebox-a neostrady i połączenia VoIP zainicjowane poprzez Betamax(poivy) działają bez problemu to połączenia przychodzące( usługa z numerem Freeconet i Tlenofon) nie działają tzn. telefon nie dzwoni dziwi mnie fakt że podpiąłem router do zwykłej osiedlowej sieci LAN i wszystko działa bez problemu . Bardzo proszę o pomoc może coś źle poustawiałem ? Czy też TEPSA coś blokuje jakieś porty, w loginie neostrady już przestawiłem na ""bez_ochrony"" lecz nic to nie zmieniło . Dziękuje za odpowiedź.
Paweł

O:Fritz 7150 problem z połaczeniami przychodzącymi

Postautor: Sławomir Litwiński » 29 sty 2009, 08:54

Jeśli voip dostaje numer z sieci prywatnej to dla każdego operatora voip powinien być ustawiony serwer STUN. Inaczej Twojego voip nie można znaleźć. Dobry darmowy to np:
stun.xten.com
Sławomir Litwiński

O:Fritz 7150 problem z połaczeniami przychodzącymi

Postautor: Paweł » 29 sty 2009, 12:54

Bardzo dziękuje za pomoc :) Już działa tak jak należy. Pozdrawiam
Paweł

• Reklama

Wróć do FRITZ!Box (Fon, ATA i WLAN) i operatorzy VoIP w Polsce