[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
problem z 7050 i Astrem : FRITZ!Box (Fon, ATA i WLAN) i operatorzy VoIP w Polsce

problem z 7050 i Astrem

Problemy z konfiguracją Boxów z różnymi operatorami, jakość połączeń, wskazówki i porady dla wszystkich.

problem z 7050 i Astrem

Postautor: Bartek » 28 gru 2008, 10:09

Musiałem wyłączyć z zasilania modem Aster i Fritzboxa 7050 i po włączeniu nie mam połączenia z internetem przez Frycka i VoIP tez nie działa. Bezpośrednio przez modem Astra wszystko działa. Mam dostęp do panelu konfiguracyjnego routera i z logów wynika, że loguje sie do sieci Astra, lampka DSL też się świeci ale nie mogę wywołać żadnej strony internetowej. Czy macie jakiś pomysł gdzie może być problem?
Pozdrawiam
Bartek
Bartek

• Reklama

Wróć do FRITZ!Box (Fon, ATA i WLAN) i operatorzy VoIP w Polsce