[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
Jak zresetować Fritz!Box SL Wlan : Sieć bezprzewodowa z FRITZ!Box Fon WLAN

Jak zresetować Fritz!Box SL Wlan

Konfigurowanie sieci bezprzewodowej, bezpieczeństwo, różne problemy z siecią.

Jak zresetować Fritz!Box SL Wlan

Postautor: Marcin Malicki » 18 sty 2008, 18:19

Witam!
Mam następujący problem, zmieniłem adres ip mojego frtzboxa i go zapomniałem. Był to adres z klasy 192.168.x.x
Teraz nie mogę się do niego dostać.
Ten model nie ma żadnego przycisku do resetowania. Czy ktoś mógł by mi podpowiedzieć jak go zresetować bez wchodzenia w oprogramowanie?
Chodzi o model Fritz!Box SL Wlan
Marcin Malicki

O:Jak zresetować Fritz!Box SL Wlan

Postautor: Bartłomiej Bonarski » 30 kwie 2008, 09:36

mam ten sam problem z 7170
chyba pozostaje nam tylko reset poprzez polaczenie fonu i wpisanie na klawiaturze:
#991*15901590
(tak jakbys chcial zadzwonic pod ten numer)
jak wroce do domu to sprobuje wlasnie tego, bo w zaden sposob nie moge sie do niego dostac....
powodzenia
Bartłomiej Bonarski

• Reklama

Wróć do Sieć bezprzewodowa z FRITZ!Box Fon WLAN