[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
Menu konfigracyjne wielki problem : Firmware - Oprogramowanie sprzętowe (Fon, ATA i WLAN)

Menu konfigracyjne wielki problem

Problemy z nowym firmware, jego modyfikowanie i propozycje zmian w firmware. Upgrade, downgrade i reanimacja.

Menu konfigracyjne wielki problem

Postautor: Jarek » 11 maja 2009, 11:04

Mam prośbe do posiadaczy Frtitzbox-a 7050 lub podobnych urządzeń tej firmy. Przez przypadek zmieniłem opcje na z prac routera na DSL i od tamtej pory mam problem z dostaniem sie do menu konfiguracyjnego tego sprzętu. Próbowałem juz chyba wszystkiego także z dostaniem sie poprzez IP (192.168.178.254 itd) Czy ktoś mógł by mi dorardzić co mam zrobić
Pozdrawiam
Jarek

• Reklama

Wróć do Firmware - Oprogramowanie sprzętowe (Fon, ATA i WLAN)