[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
Jak ustawić Fritza 7170 ? : Sieć bezprzewodowa z FRITZ!Box Fon WLAN

Jak ustawić Fritza 7170 ?

Konfigurowanie sieci bezprzewodowej, bezpieczeństwo, różne problemy z siecią.

Jak ustawić Fritza 7170 ?

Postautor: avantime75 » 06 sty 2009, 09:22

Witam.Zakupiłem Fritza 7170 ze zmienionym annexem na A, firmware 58.04.56.Mam internet z Netii,na linii TPSA.Ponieważ FRITZ nie chciał mi się zestroić do linii, zakupiłem modem ADSL Micronet SP 3351 i skonfigurowałem go na ustawienia z Netii.
1. Proszę o pomoc jak mam wyłączyć modem we Fritzu i jakie mają być zaznaczone pozostałe opcje tak,abym miał internet bezprzewodowo( mam w domu 3 laptopy i dostęp do internetu interesuje mnie wyłącznie bezprzewodowo).
2. Jak mam ustawić VOIP do Freeconet i Voipdiscount dla mojej konfiguracji internetu.
Z góry dziękuję za pomoc.
avantime75

O:Jak ustawić Fritza 7170 ?

Postautor: Grzegorz Gołdowski » 08 sty 2009, 23:01

http://fritzbox.pl/pytania-o-fritzbox-fon/
druga pozycja od góry

konfigurację dla voipdiscount i innych możesz zrobić przez zakładkę "Internet telephony"
wpisujesz dane podane na stronie operatora

w przypadku voipdiscount numer wpisujesz dowolny.
poszperaj trochę na forum. wszystko jest dokładnie opisane w postach
a tu masz przykłady:
http://fritzbox.pl/operatorzy-voip.html
Grzegorz Gołdowski

O:Jak ustawić Fritza 7170 ?

Postautor: avantime75 » 09 sty 2009, 11:32

Dziękuję za odpowiedź,ale jeśli ustawię w Account Information "No account information required(IP) ,to mam sieć,ale nie otwierają mi się strony.Jeśli zaś zaznaczę "Account information required (PPoE)" i wpiszę wszystkie ustawienia z Netii, to mam internet,ale na feeconet mam czerwoną słuchawkę(wszystkie dane wpisane prawidłowo),czyli bramka jest źle skonfigurowana.
Co robić? Pomóżcie pls.
avantime75

• Reklama

Wróć do Sieć bezprzewodowa z FRITZ!Box Fon WLAN