[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
FritzBox Fon WLAN 7170 Problem z TTL=1 : Internet i FRITZ!Box (Fon, ATA i WLAN)

FritzBox Fon WLAN 7170 Problem z TTL=1

Pytania i wskazówki z zakresu wykorzystania modemu DSL, licznika online, routera, DHCP, VPN i konfigurowania sieci lokalnej.

FritzBox Fon WLAN 7170 Problem z TTL=1

Postautor: brak nazwy » 31 gru 2008, 13:28

Witam.
Mam taki problem że mam dostarczony internet do domu kablem (skrętka), zakupiłem FritzBox Fon WLAN 7170 w który mam możliwość zmianę MACA i następnie zmieniłem Maca w FritzBox Fon WLAN 7170 na taki jak mam na sieciówce(oczywisice na sieciówce zmieniłem żeby nie było konfliktu mac). Noi chciałem za pomocą FritzBox Fon WLAN 7170 rozdzielić internet na WI-FI aby na całym mieszkaniu był dostęp do netu ale napotkał mnie problem TTL=1 i to jest największy problem którego nie umiem objeść;/;/ Jest może jakaś opcja w FritzBox Fon WLAN 7170 na podbicie TTL czy coś takiego. W niektórych urządzeniach można instalować TOMATO.

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Pozdrawiam
brak nazwy

O:FritzBox Fon WLAN 7170 Problem z TTL=1

Postautor: Sławomir Litwiński » 31 gru 2008, 18:53

FBEditor i można grzebać w różnych parametrach Fritza niedostępnych z www.
Sławomir Litwiński

Postautor: muszę ujawniać? » 01 sty 2009, 15:29

Możesz zainstalować "freetz" jest to projekt podobny do TOMATO z tym że przeznaczony dla bramek fritz,
posiada obszerny zbiór programów w tym również iptables, którym można zmienić TTL.
muszę ujawniać?

Postautor: brak nazwy » 02 sty 2009, 08:52

A skąd mogę ściągnąć ten program. Bo szukałem po necie ale bez skutku;/;/ możesz podać linka?
brak nazwy

Postautor: muszę ujawniać? » 03 sty 2009, 17:38

Strona projektu http://trac.freetz.org/
muszę ujawniać?

Postautor: Andrzej K » 24 mar 2009, 16:29

ruszyło coś może bez upgradu do oprogramowa freetz?
Andrzej K

• Reklama

Wróć do Internet i FRITZ!Box (Fon, ATA i WLAN)