[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
FritzBox 5050 konfiguracja dwoch kont voip na jednej lini. : Telefonia i centralka

FritzBox 5050 konfiguracja dwoch kont voip na jednej lini.

Baza DECT, Faks, Aut. sekretarki, VoIP, SIP, ISDN, POTS, linia analogwa, operatorzy telefonii,

FritzBox 5050 konfiguracja dwoch kont voip na jednej lini.

Postautor: rysk » 03 lis 2014, 08:54

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem Tutaj nowy, mam na imię Paweł.

Przyszedłem na forum w potrzebie:) od kilku lat mam fritzboxa 5050. Miałem konfiguracje w której na jednej lini Phone 1 byly zestawione dwa serwisy.
Na połaczenia przychodzące ustawiony był Freeconet a na wychodządze internetcalls.com. Połaczenia wychodzące wykonywałem normalnie wpisując numer telefonu
bez poprzedzenia *123 itd. Poprostu bramka odrazu wybierała internetcallsa do wychodzących. Musiałem zresetować bramkę, a teraz nie wiem jak ją skonfigurować aby
działała jak wcześniej. Chyba się postarzałem.
Czy jest tu jakas osoba, która może mi pomóc? Będe bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam
Paweł Tatara
rysk
FRITZ!Świeżak

Re: FritzBox 5050 konfiguracja dwoch kont voip na jednej lin

Postautor: Roman » 05 lis 2014, 11:49

Witam! Ponieważ nikt nie odpowiada, więc postaram się pomóc; jeżeli chodzi o połączenia wychodzące i przychodzące, to należy je ustawić w zakładce "Telefoniegeräte", gdzie dalej wybierasz telefon (w Twoim przypadku "FON 1") i tam w zakładce "Telefon" =>"Ausgehende Anrufe" wybierasz z rozwijanej listy operatora, który ma realizować połączenia wychodzące. W "Ankommende Anrufe" zaznaczasz operatorów na których ma reagować telefon (połączenia przychodzące). Teraz zauważyłem, że masz wersję angielską, ale chyba sobie z tym poradzisz. Podaję to na podstawie mojego fricka, bo nie znam "5050", ale zasada powinna być taka sama. Pozdrawiam! Roman.
Roman
FRITZ!Użytkownik

Re: FritzBox 5050 konfiguracja dwoch kont voip na jednej lin

Postautor: KabTak47 » 17 lut 2015, 07:14

Czy da się to jakoś obejść? Nie mam ochoty w menu fritza wpisywac dla każdego numeru reguł wybierania a ogólnych reguł dla numeru SIP nie widzę.....???
KabTak47
FRITZ!Świeżak

• Reklama

Wróć do Telefonia i centralka