[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
Fritz box 7170 : FRITZ!Box (Fon, ATA i WLAN) i operatorzy VoIP w Polsce

Fritz box 7170

Problemy z konfiguracją Boxów z różnymi operatorami, jakość połączeń, wskazówki i porady dla wszystkich.

Fritz box 7170

Postautor: Bogdan Misiołek » 17 lip 2008, 06:18

Witam
Dostałem z Niemiec fritz 7170
mam problem z wgraniem nowszego oprogramowanie, ściahnołem ze strony producenta i nie przyjmuje, we fritzu jest teraz taka wersja firmare FRITZ!Box Fon WLAN 7170 (UI), Firmware-Version 29.03.99
prosze o pomoc
Pozdrawiam
Bogdan Misiołek

• Reklama

Wróć do FRITZ!Box (Fon, ATA i WLAN) i operatorzy VoIP w Polsce