[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2211: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4786: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4787: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4788: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4789: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3883)
7140 nowy firmware ? : Firmware - Oprogramowanie sprzętowe (Fon, ATA i WLAN)

7140 nowy firmware ?

Problemy z nowym firmware, jego modyfikowanie i propozycje zmian w firmware. Upgrade, downgrade i reanimacja.

7140 nowy firmware ?

Postautor: Olek_ » 26 sty 2009, 14:33

Witam,

Chciałbym zapytać się szanowych forumowiczów czy wiadomo o planach powstania nowego firmare dla fb7140 ? Czy avm zaprzestał rozwijać ten router?
Olek_

O:7140 nowy firmware ?

Postautor: Jan Barański » 11 mar 2009, 13:24

Jest nowe upgrade do fritz 7140
FRITZ.Box_Fon_WLAN_7140.AnnexA.en.39.04.67.image na stronie producenta AVM
Jan Barański

Postautor: Jan Barański » 11 mar 2009, 13:26

Witam ponownie
Sprawdziłem to oprogramowanie (FRITZ.Box_Fon_WLAN_7140.AnnexA.en.39.04.67.image), jak narazie działa prawidłowo. Doszło kilka opcjii których nie było w poprzednich.
Jan Barański

Postautor: Olek_ » 11 mar 2009, 16:16

Dzięki. Nowe oprogramowanie jest już dostępne ponad 1,5 miesiąca. Zapytałem ponieważ już długo nic nie pojawiało się.
Olek_

Postautor: Jan Barański » 11 mar 2009, 16:47

Witam ponownie
Nie wiem czy we właściwym miejscu na forum piszę, mam taki problem nie mogę ustawić tzw. pukania w słuchawce podczas rozmowy gdy ktoś inny chce się w tej samej chwili do mnie dodzwonić. Jak wiesz gdzie to ustawić to proszę o pomoc.
Pozdrawiam Jan:)
Jan Barański

Postautor: Olek_ » 11 mar 2009, 20:35

Czy próbowałeś włączyć opcję: Settings->Telephony->Telephony Devices->np.FON1 Edit-> Telephony Devices Features->Call waiting ?
Olek_

Postautor: Jan Barański » 12 mar 2009, 06:44

Witaj
Podziałało kolego, super dzięki wielkie (wprawdzie numer się nie wyświetla ale pukanie jest):)
Widzę że Olek jesteś dobrze poinformowany w temacie , a czy znasz temat nowej sekretarki która powstała w nowym oprogramowaniu do FRITZ 7140 (jaki posiadam)?
Poadrawiam
Jan
Jan Barański

Postautor: Olek_ » 12 mar 2009, 07:27

Niestety tego tematu nie "dotykałem". Na forum można znależć kilka tematów dot. sekretarki.
Olek_

Postautor: Sławomir Litwiński » 12 mar 2009, 10:23

"sekretarkę" trochę przetestowałem :D.
Włączenie jest: Settings->Advanced Settings->Telephony->Telephony Devices->np.FON1 Edit-> Telephony Devices - Configure New Devices.

Wybierasz dla wewnętrznej: Integrated in the FRITZ!Box, Answering machine
W następnym menu ustawiasz czas oczekiwania na włączenie (domyślnie 20s, czyli 5 dzwonków), czas nagrania i ewentualnie e-mail na który ma być wysyłany mail (ten sam co w Push service).

Dalej wybierasz na które konto automat ma reagować. Każdy komunikat jest zapisywany w dołączonym pendrive oraz może być wysyłany jako wave na podanego maila.

Dalej trzeba obłaskawić Answering machine
z telefonu wpisując **600
np nagrywając własny komunikat (5), itd.
Sławomir Litwiński

Postautor: Jan Barański » 12 mar 2009, 18:09

Witam
Dzięki za informacje na temat sekretarki, potestuje i napiszę co wyszło.
Pozdrawiam
Jan:)
Jan Barański

Następna

• Reklama

Wróć do Firmware - Oprogramowanie sprzętowe (Fon, ATA i WLAN)